Kasutatud sülearvuti Lenovo T14 G2 I5-1145G7, 14FHD, 16GB, 256SSD, W11P, 2Y, ENG (RENEWED)
Tootekood: TLT14G2US06B GTIN: 5707271587814
Eripakkumised
Pakkumised
525,60 € | |||
534,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | TLT14G2US06B |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Kategooria | Kasutatud sülearvutid |
| Min. hind | 525.60 |
| Max. hind | 534.50 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib