Sülearvuti MSI Cyborg 15 15,6" mängul sülearvuti (B13WFKG-496NEU)
Tootekood: B13WFKG-496NEU GTIN: 4711377399500
Pakkumised
1309,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B13WFKG-496NEU |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1291.10 |
| Max. hind | 1619.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib