Sülearvuti MSI Cyborg 15 B13WFKG-625XPL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Wi-Fi 6E (802.11ax) NoOS Black
Sülearvuti MSI Cyborg 15 B13WFKG-625XPL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Wi-Fi 6E (802.11ax) NoOS Black
Tootekood: B13WFKG-625XPL GTIN: 4711377400794
Pakkumised
979,00 €* | |||
979,00 €* | |||
1045,40 € −1,00 € | |||
1048,44 € | |||
1078,51 € −1,12 € | |||
1095,84 € +0,67 € | |||
1107,43 € −1,25 € | |||
1124,74 € −1,20 € | |||
1199,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B13WFKG-625XPL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 979.00 |
| Max. hind | 1399.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib