Sülearvuti Lenovo V15 Gen 4 AMN 15.6" FHD AMD Ryzen 5 7520U 16GB 512GB ENG W11H
Tootekood: 82YU017BMH GTIN: 199272442783
Eripakkumised
Pakkumised
499,90 € | |||
499,99 € −30,00 € | |||
527,49 € | |||
589,10 € −0,55 € | |||
592,27 € +0,53 € | |||
630,13 € +0,56 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82YU017BMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| HDMI | Jah |
| Min. hind | 499.90 |
| Max. hind | 630.13 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib