Sülearvuti Acer Travelmate P4 TMP414RN-55-TCO 14 "Wuxga IPS Touch/IU5 225U/16GB/512GB/SCA/W11P/3Y Ons
Tootekood: NX.BF8EP.003 GTIN: 4711474621597
Pakkumised
927,85 € +2,00 € | |||
971,39 € | |||
989,00 €* | |||
989,00 €* | |||
1038,50 € | |||
1210,10 € +1,00 € | |||
1211,24 € +3,85 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.BF8EP.003 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Min. hind | 927.85 |
| Max. hind | 1299.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib