Sülearvuti Acer Travelmate P2 Ultra 5 125H/16GB/512GB/W11P
Tootekood: NX.BMFEP.001 GTIN: 4711474502124
Pakkumised
765,50 € −0,55 € | |||
773,33 € −0,16 € | |||
789,00 € | |||
804,40 € −0,49 € | |||
819,00 €* | |||
819,00 €* | |||
826,27 € −0,51 € | |||
827,81 € −0,53 € | |||
943,00 € −1,00 € | |||
956,10 € +1,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.BMFEP.001 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 765.50 |
| Max. hind | 956.10 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib