Sülearvuti Acer Aspire 14 AI 14" XX1-26-100 16GB 512GBSSD W11H
Tootekood: NX.JP3EG.00B GTIN: 4711474627957
Pakkumised
733,65 € | |||
796,89 € | |||
804,74 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.JP3EG.00B |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 733.65 |
| Max. hind | 839.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib