Sülearvuti Asus S learvuti Rog Strixi arm 16 G635LX-U9644W Ultra 9 275HX 16 "2,5K MINUTED 240Hz 64GB 2X2000SSD RTX5090 DLSS 4 W11
Sülearvuti Asus S learvuti Rog Strixi arm 16 G635LX-U9644W Ultra 9 275HX 16 "2,5K MINUTED 240Hz 64GB 2X2000SSD RTX5090 DLSS 4 W11
Tootekood: G635LX-U9644W GTIN: 4711387991473
Pakkumised
4546,55 € | |||
4578,17 € −2,92 € | |||
4588,36 € −4,43 € | |||
4607,74 € −3,98 € | |||
4699,20 € | |||
4745,55 € −4,13 € | |||
4786,00 € −4,17 € | |||
4826,60 € −4,20 € | |||
4830,80 €* −3,10 € | |||
4830,80 €* −3,10 € | |||
4916,06 € −529,83 € | |||
5396,50 € −3,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | G635LX-U9644W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 9 |
| Mälu maht | 64GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 64GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 4546.55 |
| Max. hind | 5396.50 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib