Sülearvuti DELL Pro Max Pl 18 MB18250 U7-265HX 18" (45,7 cm ) Notebook - Core Ultra 7 - 1 TB SSD - 32 GB DDR5 SDRAM - WLAN - Windows 11 Professional (4WM9V)
Sülearvuti DELL Pro Max Pl 18 MB18250 U7-265HX 18" (45,7 cm ) Notebook - Core Ultra 7 - 1 TB SSD - 32 GB DDR5 SDRAM - WLAN - Windows 11 Professional (4WM9V)
Tootekood: 4WM9V GTIN: 5397184966761
Pakkumised
3745,90 € | |||
3919,84 € | |||
3935,03 € | |||
5417,89 € +464,39 € | |||
5560,90 € +11,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 4WM9V |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Kõvaketta maht | 1TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 3745.90 |
| Max. hind | 5560.90 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib