Sülearvuti Microsoft Surface Laptop 7 Intel Core Ultra 5 238V 38.1 cm (15") Touchscreen 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Platinum Qwerty
Sülearvuti Microsoft Surface Laptop 7 Intel Core Ultra 5 238V 38.1 cm (15") Touchscreen 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Platinum Qwerty
Tootekood: EP2-21388 GTIN: 196388456765
Pakkumised
2878,20 € +6,25 € | |||
3048,92 € | |||
3119,41 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | EP2-21388 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Min. hind | 2878.20 |
| Max. hind | 3159.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib