Sülearvuti Lenovo Mobilna stacja robocza ThinkPad P14s Gen 6 21QT000WPB Ultra 7 265H 14.5" WQXGA 64GB 1000SSD RTX PRO 1000 W11Pro
Sülearvuti Lenovo Mobilna stacja robocza ThinkPad P14s Gen 6 21QT000WPB Ultra 7 265H 14.5" WQXGA 64GB 1000SSD RTX PRO 1000 W11Pro
Tootekood: 21QT000WPB GTIN: 199271719237
Pakkumised
3498,15 € +80,50 € | |||
3720,88 € +6,05 € | |||
3791,42 € +320,96 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21QT000WPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 64GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 64GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 3490.00 |
| Max. hind | 3929.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib