Sülearvuti Microsoft Surface Laptop 7 EP2-21489 Ultra 7 268V Touch 15" 120Hz 32GB 512SSD Int W11Pro Platinum
Tootekood: EP2-21489 GTIN: 196388457724
Pakkumised
3011,35 € +6,50 € | |||
3199,10 € | |||
3305,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | EP2-21489 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Min. hind | 3011.35 |
| Max. hind | 3349.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib