Sülearvuti Lenovo Mobilna stacja robocza ThinkPad P16 Gen 3 21RQ000CPB Ultra 7 265HX 16" WUXGA 64GB 1000SSD RTX PRO 3000 W11Pro
Sülearvuti Lenovo Mobilna stacja robocza ThinkPad P16 Gen 3 21RQ000CPB Ultra 7 265HX 16" WUXGA 64GB 1000SSD RTX PRO 3000 W11Pro
Tootekood: 21RQ000CPB GTIN: 199271686973
Pakkumised
4578,50 € | |||
4634,37 € +0,01 € | |||
4807,80 € | |||
4926,09 € −0,01 € | |||
4993,00 € | |||
5276,03 € +10,79 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21RQ000CPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 64GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 64GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 4578.50 |
| Max. hind | 5276.03 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib