Sülearvuti Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ PC Inteli tuum Ultra 5 256 GB 33 cm (13 ") 16 GB Wi-Fi 7 (802.11BE) Windows 11 Pro Platinum
Sülearvuti Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ PC Inteli tuum Ultra 5 256 GB 33 cm (13 ") 16 GB Wi-Fi 7 (802.11BE) Windows 11 Pro Platinum
Tootekood: EP2-20097 GTIN: 196388444755
Pakkumised
1873,66 € +1,99 € | |||
1879,10 € +2,40 € | |||
1942,94 € +2,04 € | |||
1997,70 € | |||
1999,80 € +2,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | EP2-20097 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1920 |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1873.66 |
| Max. hind | 1999.80 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib