Sülearvuti Lenovo ThinkPad T14s 2-in-1 G1 14" Notebook, Intel Core Ultra 5 225U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Windows 11 Pro (21R3001WGE)
Sülearvuti Lenovo ThinkPad T14s 2-in-1 G1 14" Notebook, Intel Core Ultra 5 225U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Windows 11 Pro (21R3001WGE)
Tootekood: 21R3001WGE GTIN: 198158274159
Pakkumised
1968,97 € | |||
2038,90 € −17,85 € | |||
2041,30 € | |||
2056,68 € | |||
2477,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21R3001WGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1968.97 |
| Max. hind | 2477.20 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib