Sülearvuti Microsoft Surface Laptop 13" CU5/32GB/256GB (5G/LTE) WIN 11Pro Platinum
Tootekood: EP2-36344 GTIN: 196388565214
Pakkumised
2125,20 € | |||
2232,33 € | |||
2251,01 € +18,10 € | |||
2517,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | EP2-36344 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Min. hind | 2125.20 |
| Max. hind | 2517.20 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib