Sülearvuti Microsoft Surface Laptop 13" CU7/16GB/256GB (5G/LTE) WIN 11Pro Platinum
Tootekood: EP2-36368 GTIN: 196388565443
Pakkumised
1979,65 € | |||
2072,36 € | |||
2087,21 € +15,65 € | |||
2342,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | EP2-36368 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Min. hind | 1979.65 |
| Max. hind | 2342.30 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib