Sülearvuti Microsoft Surface Laptop 13" CU7/32GB/256GB (5G/LTE) WIN 11Pro Platinum W11
Tootekood: EP2-36394 GTIN: 196388565689
Pakkumised
2271,70 € | |||
2385,23 € | |||
3059,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | EP2-36394 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Min. hind | 2271.70 |
| Max. hind | 3059.30 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib