Sülearvuti DELL Pro 13 Plus Ultra 5-236V/16GB/512/Win11p
Tootekood: BTO209_PB13250_EMEA GTIN: 2000001399514
Pakkumised
1191,48 € | |||
1207,18 € | |||
1215,50 € | |||
1224,48 € | |||
1234,81 € | |||
1186,10 € | |||
1216,80 € | |||
1230,70 € | |||
1347,00 € +131,50 € | |||
1729,12 € +1,84 € | |||
1815,22 € +1,92 € | |||
1845,90 € +1,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO209_PB13250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| Min. hind | 1186.10 |
| Max. hind | 1845.90 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib