Sülearvuti DELL S learvuti Pro 13 pluss PB13250 W11P Ultra 7 266V/16GB/512GB/13,3 FHD+/ARC/ARC/FGRPR'SMTCD/FHD/FHD/IRCAM/MIC/WLAN AINULT+BT/BKLKB/BKKLKB/3C/VPROS HILGE
Sülearvuti DELL S learvuti Pro 13 pluss PB13250 W11P Ultra 7 266V/16GB/512GB/13,3 FHD+/ARC/ARC/FGRPR'SMTCD/FHD/FHD/IRCAM/MIC/WLAN AINULT+BT/BKLKB/BKKLKB/3C/VPROS HILGE
Tootekood: BTO211_PB13250_EMEA GTIN: 5902002318990
Pakkumised
1423,99 € | |||
1429,57 € | |||
1433,40 € | |||
1496,00 € +44,88 € | |||
1397,70 € | |||
1430,62 € | |||
1451,70 € | |||
1669,00 €* | |||
1669,00 €* | |||
1789,00 € +120,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO211_PB13250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1397.70 |
| Max. hind | 1789.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib