Sülearvuti Lenovo ThinkPad L16 Gen 2 (AMD) Copilot+ PC AMD Ryzen AI 5 340 s learvuti 40,6 cm (16 ") Wuxga 32 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD SSD WI-FI 7 (802.11BE)
Sülearvuti Lenovo ThinkPad L16 Gen 2 (AMD) Copilot+ PC AMD Ryzen AI 5 340 s learvuti 40,6 cm (16 ") Wuxga 32 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD SSD WI-FI 7 (802.11BE)
Tootekood: 21RH001GPB GTIN: 199272743255
Pakkumised
1576,77 € +4,78 € | |||
1578,25 € +2,00 € | |||
1603,17 € −0,21 € | |||
1839,00 €* | |||
1839,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21RH001GPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 1576.77 |
| Max. hind | 1839.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib