Sülearvuti HP INC Notebook 8G1i16 5-225U/16"/512/16/W11P/3YOS
Tootekood: C51FXET#AKD GTIN: 199485775890
Pakkumised
1551,80 € −30,30 € | |||
1452,58 € −28,48 € | |||
1470,20 € | |||
1480,75 € −0,14 € | |||
1483,72 € −28,47 € | |||
1516,31 € −29,46 € | |||
1530,20 € −30,10 € | |||
1625,06 € +1,72 € | |||
1706,50 € +1,80 € | |||
1899,00 € +352,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51FXET#AKD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| Min. hind | 1452.58 |
| Max. hind | 1969.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib