Sülearvuti HP INC Notebook 8G1a16 P350/16"/512/16/860M/W11P/3YOS
Tootekood: C51G5ET#AKD GTIN: 199485775371
Pakkumised
1626,48 € +4,74 € | |||
1628,20 € +0,15 € | |||
1707,99 € +4,95 € | |||
1803,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51G5ET#AKD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1626.48 |
| Max. hind | 1803.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib