Sülearvuti HP INC Notebook 8G1i14 7-255U/512/32/W11P/3YOS
Tootekood: C51GDET#AKD GTIN: 199485775418
Pakkumised
1906,86 € | |||
1914,45 € | |||
2000,93 € | |||
2061,87 € −46,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51GDET#AKD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1906.86 |
| Max. hind | 2061.87 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib