Sülearvuti HP INC Notebook 8G1i16 5-225U/16"/512/32/W11P/3YOS
Tootekood: C51HRET#AKD GTIN: 199485775449
Pakkumised
1734,81 € | |||
1741,75 € | |||
1821,16 € | |||
1878,44 € +1,03 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51HRET#AKD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1734.81 |
| Max. hind | 1948.20 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib