Sülearvuti HP EliteBook 8 G1i 14 inch Notebook Next Gen AI PC Copilot+ PC Intel Core Ultra 5 228V Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro
Sülearvuti HP EliteBook 8 G1i 14 inch Notebook Next Gen AI PC Copilot+ PC Intel Core Ultra 5 228V Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro
Tootekood: C51GYET GTIN: 199485775043
Pakkumised
1734,81 € | |||
1741,75 € | |||
1821,16 € | |||
1852,00 € | |||
1948,20 € −122,70 € | |||
1955,99 € −30,01 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51GYET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1734.81 |
| Max. hind | 1955.99 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib