Sülearvuti Gigabyte Laptop Gaming A18 3VHK3EEC93SH R7 260 18" WQXGA 165Hz 16GB 512SSD RTX5060 DLSS 4 W11
Tootekood: 3VHK3EEC93SH GTIN: 4719331767976
Pakkumised
1339,95 € −1,55 € | |||
1410,09 € −1,61 € | |||
1433,37 € −1,66 € | |||
1436,70 € | |||
1459,00 €* | |||
1459,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 3VHK3EEC93SH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1339.95 |
| Max. hind | 1469.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib