Sülearvuti DELL Pro 16 Plus PB16250/Ultra 7 266V/16GB/512GB SSD/16" FHD+/FgrPr & SmtCd/FHD/IR Cam/Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/W11Pro/vPro 3YPS
Sülearvuti DELL Pro 16 Plus PB16250/Ultra 7 266V/16GB/512GB SSD/16" FHD+/FgrPr & SmtCd/FHD/IR Cam/Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/W11Pro/vPro 3YPS
Tootekood: BTO209_PB16250_EMEA GTIN: 662919123692
Pakkumised
1349,10 € | |||
1353,09 € | |||
1384,06 € | |||
1401,65 € −43,35 € | |||
1304,45 € | |||
1336,30 € | |||
1366,10 € | |||
1588,71 € +2,06 € | |||
1668,52 € +2,15 € | |||
1694,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO209_PB16250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1304.45 |
| Max. hind | 1694.10 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib