Sülearvuti DELL s learvuti Pro 16 Plus PB16250 W11P Ultra 7 268V/32GB/512GBSSD CL25/16.0 FHD+/Arc/FgrPr&SmtCd/FHD/IRCam/Mic/WLAN ainult+BT/B
Sülearvuti DELL s learvuti Pro 16 Plus PB16250 W11P Ultra 7 268V/32GB/512GBSSD CL25/16.0 FHD+/Arc/FgrPr&SmtCd/FHD/IRCam/Mic/WLAN ainult+BT/B
Tootekood: BTO212_PB16250_EMEA GTIN: 5902002314473
Pakkumised
1599,45 € | |||
1699,00 €* | |||
1699,00 €* | |||
1699,00 € | |||
1700,81 € +1,02 € | |||
1796,31 € −3,57 € | |||
1799,35 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO212_PB16250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1599.45 |
| Max. hind | 1799.35 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib