Sülearvuti Lenovo TS / ThinkPad L / L16 AMD G2 / R5 PRO 215 / 16GB / 512GB SSD / 16.0" / WUXGA / Black / Win 11 Pro / 1YR Depot (21SC002DGE)
Sülearvuti Lenovo TS / ThinkPad L / L16 AMD G2 / R5 PRO 215 / 16GB / 512GB SSD / 16.0" / WUXGA / Black / Win 11 Pro / 1YR Depot (21SC002DGE)
Tootekood: 21SC002DGE GTIN: 199272102724
Pakkumised
1275,60 € | |||
1308,63 € | |||
1343,63 € | |||
1366,19 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SC002DGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1275.60 |
| Max. hind | 1439.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib