Sülearvuti DELL Pro 16 Plus PB16255 AMD Ryzen AI 5 340 s learvuti 40,6 cm (16 ") Full HD+ 16 GB LPDDR5X-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11BE)
Sülearvuti DELL Pro 16 Plus PB16255 AMD Ryzen AI 5 340 s learvuti 40,6 cm (16 ") Full HD+ 16 GB LPDDR5X-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11BE)
Tootekood: BTO601_PB16255_EMEA GTIN: 5902002318075
Pakkumised
1388,65 € +0,15 € | |||
1480,11 € +3,20 € | |||
1556,40 € +3,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO601_PB16255_EMEA |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 1388.65 |
| Max. hind | 1556.40 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib