Sülearvuti Acer TMP416-74-TCO 16 "WUXGA (1920X1200) IPS (300NIT) | Intel Core Ultra 5 protsessor 225H | 16 GB DDR5 m lu | 512GB PCIE NVME SSD | 53Wh |
Sülearvuti Acer TMP416-74-TCO 16 "WUXGA (1920X1200) IPS (300NIT) | Intel Core Ultra 5 protsessor 225H | 16 GB DDR5 m lu | 512GB PCIE NVME SSD | 53Wh |
Tootekood: NX.BG6EP.001 GTIN: 4711474608895
Pakkumised
1068,60 € | |||
1074,70 € | |||
1090,98 € | |||
1114,30 € | |||
1129,90 € | |||
1146,00 € | |||
1146,19 € | |||
1156,89 € | |||
1216,74 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.BG6EP.001 |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1068.60 |
| Max. hind | 1239.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib