Sülearvuti MSI B2RWFKG-066XPL
Tootekood: B2RWFKG-066XPL GTIN: 4711377383400
Pakkumised
1269,15 € −1,50 € | |||
1337,31 € −1,52 € | |||
1358,28 € −1,58 € | |||
1360,90 € | |||
1398,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B2RWFKG-066XPL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1269.15 |
| Max. hind | 1398.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib