Sülearvuti MSI B2RWFKG-066XPL
Tootekood: B2RWFKG-066XPL GTIN: 4711377383400
Pakkumised
1379,00 €* | |||
1379,00 €* | |||
1484,85 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B2RWFKG-066XPL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1379.00 |
| Max. hind | 1484.85 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib