Sülearvuti Asus ExpertBook P5405CSA-NZ0416W - Ultra 5-226V | 14" | 144Hz | 16GB | 512GB | W11Home | AI
Tootekood: 90NX0861-M00JA0 GTIN: 4711387784280
Pakkumised
951,95 € | |||
970,00 € | |||
996,97 € +0,59 € | |||
1062,07 € | |||
1066,10 € +0,70 € | |||
1106,32 € −1,26 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NX0861-M00JA0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 951.95 |
| Max. hind | 1159.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib