Sülearvuti HP S learvuti Victus 15-FB3045NW C5HV7EA R5 240 15,6 "FHD 144Hz 16GB 512SSD RTX5050 DLSS 4 W11
Tootekood: C5HV7EA GTIN: 199485918914
Pakkumised
926,37 € | |||
930,90 € −1,10 € | |||
975,15 € | |||
994,50 € | |||
1028,36 € −1,20 € | |||
1059,00 €* −10,00 € | |||
1059,00 €* −10,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C5HV7EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 926.37 |
| Max. hind | 1059.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib