Sülearvuti HP Probook 4 G1i 16-tolline s learvuti AI PC Intel Core Ultra 7 255U s learvuti 40,6 cm (16 ") Wuxga 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-FI 6E (802.11ax) Windows 11 Pro
Sülearvuti HP Probook 4 G1i 16-tolline s learvuti AI PC Intel Core Ultra 7 255U s learvuti 40,6 cm (16 ") Wuxga 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-FI 6E (802.11ax) Windows 11 Pro
Tootekood: C51MLET GTIN: 199485799551
Pakkumised
1189,50 € −1,25 € | |||
1245,49 € +1,21 € | |||
1432,40 € +6,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51MLET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1189.50 |
| Max. hind | 1432.40 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib