Sülearvuti Gigabyte Laptop Gaming A18 3TH Ryzen 7 260 / 16 GB / 512 GB / RTX 5050 / 165 Hz (3THK3EEC93SD)
Tootekood: 3THK3EEC93SD GTIN: 4719331768010
Pakkumised
1146,97 € +1,48 € | |||
1146,97 € +1,48 € | |||
1150,60 € +126,15 € | |||
1199,00 € | |||
1199,00 € +50,00 € | |||
1199,00 € +50,00 € | |||
1211,52 € +76,66 € | |||
1224,90 € +1,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 3THK3EEC93SD |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1146.97 |
| Max. hind | 1224.90 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib