Sülearvuti DELL Alienware 16 Aurora AC16250 - Core 5 210H | 16" | 16GB | 512GB | Win11 | RTX 4050
Tootekood: AC16250_RPLH-R_006 GTIN: 5397321027270
Pakkumised
1182,40 € +4,15 € | |||
1235,51 € | |||
1268,10 € | |||
1301,47 € +3,02 € | |||
1468,00 € +0,15 € | |||
1560,85 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AC16250_RPLH-R_006 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1182.40 |
| Max. hind | 1560.85 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib