Sülearvuti Lenovo LOQ 17IRX10 (83JH0057PB)
Tootekood: 83JH0057PB GTIN: 199271246726
Pakkumised
1177,19 € −0,12 € | |||
1108,80 € −0,60 € | |||
1114,52 € +1,02 € | |||
1132,30 € −0,01 € | |||
1145,57 € −0,08 € | |||
1150,00 € | |||
1173,40 € −0,10 € | |||
1173,50 €* −1,30 € | |||
1173,50 €* −3,90 € | |||
1175,05 € −0,67 € | |||
1194,19 € −0,08 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83JH0057PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1108.80 |
| Max. hind | 1489.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib