Sülearvuti Lenovo LOQ 17IRX10 (83JH0057PB)
Tootekood: 83JH0057PB GTIN: 199271246726
Pakkumised
1091,65 € −35,21 € | |||
1256,25 € | |||
1264,31 € | |||
1289,00 €* | |||
1289,00 €* | |||
1304,82 € | |||
1329,60 € | |||
1339,80 € | |||
4869,29 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83JH0057PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1091.65 |
| Max. hind | 4869.29 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib