Sülearvuti HP OmniBook 7 AI 14-fr0217nw - Ultra 7 255U | 14"-2K-OLED | 16GB | 512GB | Win11Home | Srebro lodowcowe
Tootekood: C3BW5EA GTIN: 199485516288
Pakkumised
1028,10 € | |||
1079,00 €* | |||
1079,00 €* | |||
1094,78 € | |||
1126,60 € −1,30 € | |||
1135,94 € +0,12 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C3BW5EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1028.10 |
| Max. hind | 1149.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib