Sülearvuti Gigabyte Laptop Gaming A18 3VHK3EEC93SD R7 260 18" WQXGA 165Hz 16GB 512SSD RTX5060 DLSS 4
Tootekood: 3VHK3EEC93SD GTIN: 4719331767969
Pakkumised
1075,85 € | |||
1079,55 € +0,15 € | |||
1135,82 € | |||
1148,10 € | |||
1253,56 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 3VHK3EEC93SD |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1075.85 |
| Max. hind | 1299.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib