Sülearvuti Asus ZenBook A14 OLED UX3407QA-QD289W - Snapdragon X1-26-100 | 14" | 16GB | 512GB | W11H | Be owy
Tootekood: 90NB1501-M00UN0 GTIN: 4711636262095
Pakkumised
1038,70 € +8,25 € | |||
1086,38 € +0,02 € | |||
1099,00 €* | |||
1099,00 €* | |||
1099,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB1501-M00UN0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1038.70 |
| Max. hind | 1099.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib