Sülearvuti Acer TMP214-76-G2-TCO 14 "FHD IPS LCD (300NIT) | Intel Core 5 protsessor 125H | 16GB DDR5 m lu + N | 512GB PCIE NVME SSD | Adapter: 65
Sülearvuti Acer TMP214-76-G2-TCO 14 "FHD IPS LCD (300NIT) | Intel Core 5 protsessor 125H | 16GB DDR5 m lu + N | 512GB PCIE NVME SSD | Adapter: 65
Tootekood: NX.BLLEP.002 GTIN: 4711474602633
Pakkumised
837,69 € −28,21 € | |||
775,75 € −26,30 € | |||
776,10 € −26,29 € | |||
809,10 € +46,26 € | |||
812,04 € +10,72 € | |||
815,04 € −26,47 € | |||
832,50 € −28,20 € | |||
837,48 € −16,16 € | |||
839,23 € −28,44 € | |||
851,70 € | |||
860,70 €* +0,10 € | |||
860,70 €* +0,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.BLLEP.002 |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 775.75 |
| Max. hind | 1109.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib