Sülearvuti Lenovo Thinkbook 14 G6 - 14 "s learvuti, Win 11 Pro (21KG00SFMX)
Tootekood: 21KG00SFMX GTIN: 198154185848
Pakkumised
840,60 € | |||
858,04 € | |||
874,14 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21KG00SFMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 840.60 |
| Max. hind | 919.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib