Sülearvuti HP 15-fd1219nw - Core 7 150U | 15,6"-FHD | 16GB | 512GB | Win11Home | Silver
Tootekood: C2EY1EA GTIN: 199485325484
Pakkumised
769,49 € −0,81 € | |||
724,60 € −0,70 € | |||
725,21 € | |||
748,00 € | |||
756,36 € −0,78 € | |||
769,00 €* | |||
769,00 €* | |||
769,90 € −0,90 € | |||
778,79 € −0,84 € | |||
778,96 € −0,06 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C2EY1EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 724.60 |
| Max. hind | 999.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib