Sülearvuti HP 15-fd1219nw - Core 7 150U | 15,6"-FHD | 16GB | 512GB | Win11Home | Silver
Tootekood: C2EY1EA GTIN: 199485325484
Pakkumised
720,01 € −2,09 € | |||
654,25 € −0,15 € | |||
665,95 € −2,00 € | |||
666,22 € −2,00 € | |||
686,76 € | |||
689,00 €* | |||
689,00 €* | |||
695,90 € | |||
720,42 € −2,15 € | |||
720,84 € −2,12 € | |||
725,47 € | |||
758,33 € +2,39 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C2EY1EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 654.25 |
| Max. hind | 929.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib