Sülearvuti Lenovo V15-IRL (15,6") i5-13420H/8GB/512GBSSD/FHD/ W11H (83GW007EGE)
Tootekood: 83GW007EGE GTIN: 199271993057
Pakkumised
619,62 € | |||
630,73 € | |||
640,47 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83GW007EGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 619.62 |
| Max. hind | 640.47 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib