Sülearvuti HP Probook 4 G1I 14-tolline s learvuti AI PC Intel Core Ultra 7 255U s learvuti 35,6 cm (14 ") Wuxga 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-FI 6E (802.11ax) Windows 11 Pro
Sülearvuti HP Probook 4 G1I 14-tolline s learvuti AI PC Intel Core Ultra 7 255U s learvuti 35,6 cm (14 ") Wuxga 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-FI 6E (802.11ax) Windows 11 Pro
Tootekood: C51MYET GTIN: 199485799568
Pakkumised
1231,90 € | |||
1237,40 € −1,75 € | |||
1300,57 € | |||
1302,65 € | |||
1385,58 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51MYET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1231.90 |
| Max. hind | 1385.58 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib